Menu

K-Fashion24.pl to sklep z wysokiej jakości odzieżą dla osób ceniących sobie maksymę: „Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem”. Biorąc pod uwagę to, że odzież może mieć znaczący wpływ na wizerunek, oferujemy modne kolekcje ubrań pochodzących z Włoch i z Francji, a także niezwykle stylowe elementy garderoby jednych z najlepszych, polskich projektantów. Duży wybór ubrań, przystępne ceny oraz niezwykle fachowa obsługa, to główne atuty sklepu K-Fashion24.pl

Sklep K-Fashion24.pl oferuje profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniej stylizacji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Kierując się zasadami „Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane” , jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie elementy garderoby tak, by każda osoba dokonująca u nas zakupów mogła dzięki danej stylizacji zwiększyć pewność siebie w różnych sytuacjach. Wystarczy odwiedzić w tym celu sklep stacjonarny mieszczący się pod adresem: Lednogóra 54 lub wysłać na adres mailowy swoje zdjęcia, wraz z informacją o poszukiwanych elementach garderoby. Ekipa K-Fashion24.pl zupełnie za darmo przygotuje dzięki temu odpowiednią stylizację, bazując na dostępnych w kolekcji ubraniach.

Unikalnym rozwiązaniem stosowanym przez sklep K-Fashion24.pl jest tzw. „Mobilna garderoba”. Ta usługa oferowana dla Pań i Panów z gmin Łubowo, Kłecko, Mieleszyn, Gniezno, Pobiedziska, Kostrzyn, Swarzędz, Kleszczewo oraz Czerwonak i polega na gwarantowanej dostawie odzieży w danym dniu oraz godzinie, do mieszkania klienta, już w ciągu 1 godziny od złożenia zamówienia. Usługa jest aktywna przez 7 dni w tygodniu w godzinach 08:00-20:00.

Mówi się, że „Ten, kto powiedział, że pieniądze nie dają szczęścia, nie wiedział, gdzie robić zakupy”. Poszukując szczęścia, warto jest skorzystać z oferty sklepu K-Fashion24.pl. Zapraszamy do zakupów!


Porównaj